II Forum Rodziny w Bytomiu

W bytomskim kościele ojców jezuitów rozpoczęło się II Forum Rodziny. Hasło tegorocznego spotkania brzmi: "Ku Wolności".

Obecna edycja podzielona jest na dwa etapy. 19 października odbyły się randka małżeńska i narzeczeńska oraz koncert chóru gospel "Z Miłości". Był także czas na rozmowę i spotkania przy domowym cieście oraz kawie i herbacie w parafialnej kawiarence.

- Jesteśmy zachwyceni, pełni emocji po zakończonym koncercie. Energia, czas uwielbienia i radości za nami.  Za nami także randka małżeńska i piękne jubileusze par, które obchodzone były podczas warsztatów - mówi Sylwia Tymińska, rzecznik prasowy II Forum Rodziny w Bytomiu.

Na spotkaniu były pary z kilku-, kilkunastoletnim i kilkudziesięcioletnim stażem. Randka odbywała się pod hasłem "Wierni". Warsztaty były prowadzone przez parę zaangażowaną w realizację programu Przed Nami Małżeństwo, działającego w strukturach stowarzyszenia Diakonia Ruchu Światło-Życie.

Z kolei od 9 do 12 listopada odbędzie się cykl konferencji i warsztatów, które poprowadzą ks. Marek Dziewiecki, wykładowca psychologii, pedagogiki i teologii oraz Rafał Porzeziński, dziennikarz i trener terapii uzależnień.

Szczegółowy plan nadchodzących wydarzeń znajduje się na stronie internetowej www.forumrodziny.pl oraz na Facebooku Forum Rodziny w Bytomiu. Organizatorami wydarzenia są Duszpasterstwo Małżeństw przy parafii Najświętszego Serca Pana Jezusa ojców jezuitów w Bytomiu oraz Wspólnota Trudnych Małżeństw Sychar.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..