Nowy Numer 38/2019 Archiwum

Coś więcej niż biuro podróży

Selfie z Bogiem na Instagrama i niewola egipska w Karkonoszach – tak 130 młodych spędzało końcówkę wakacji na wyjeździe zorganizowanym przez Młodych na Progu.

W przedostatnim tygodniu wakacji 130 osób – dzieci i młodzież – przebywało w Podgórzynie w Karkonoszach na wyjeździe rekolekcyjno-wypoczynkowym. Po zeszłorocznym udanym debiucie taką formę spędzenia wakacji już po raz drugi zaproponowało biuro programu Młodzi na Progu, czyli opracowanej w diecezji gliwickiej i stosowanej w całej Polsce metody przeznaczonej do pracy z młodzieżą w parafii (głównie przygotowanie do sakramentu bierzmowania).

Dostępne jest 11% treści. Chcesz więcej? Kup wydanie papierowe lub najnowsze e-wydanie.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL