Nowy numer 23/2021 Archiwum

Myśli, które inspirują

Nowo wydana książka "Spotkał. Spojrzał. Słuchał." to wybór 150 myśli ks. Krzysztofa Grzywocza. Mamy dwa egzemplarze dla Czytelników.

W 2. rocznicę zaginięcia ks. Krzysztofa Grzywocza w Alpach Lepontyńskich swoją prezentację miała najnowsza publikacja „Spotkał. Spojrzał. Słuchał”*, będąca wyborem myśli cenionego duszpasterza, rekolekcjonisty i terapeuty. Zostały one zaczerpnięte z różnych źródeł, m.in. z artykułów, które ukazywały się na łamach „Życia duchowego”, jak i z kilkunastu audiobooków, będących zapisami rekolekcji i sesji formacyjnych głoszonych na przestrzeni wielu lat przez ks. Grzywocza.

Wyboru myśli dokonali Witold Chmielewski i Ryszard Paluch.

Dzięki uprzejmości redaktorów książki i wydawcy (Wydawnictwa Świętego Krzyża) mamy dla naszych Czytelników dwa egzemplarze zbioru „Spotkał. Spojrzał. Słuchał.”. Rozlosujemy je wśród tych, którzy do poniedziałku 26 sierpnia br. do godz. 12.00 prześlą na nasz adres: opole@gosc.pl e-maila z tytułem: „Ks. Grzywocz”, a w treści podadzą swoje imię i nazwisko oraz cytat z myśli ks. Krzysztofa Grzywocza, który był dla was najbardziej inspirujący... czy to z jego artykułów, konferencji czy osobistych spotkań.

* Ks. Krzysztof Grzywocz, „Spotkał. Spojrzał. Słuchał. Wybór myśli”, Wydawnictwo Świętego Krzyża, Opole 2019, ss. 310, oprawa twarda.

P.S. Zakończenie konkursu - TUTAJ

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama