Nowy numer 08/2020 Archiwum

Zabrze: dzieci poznają zawody. Nauczyciele przechodzą szkolenie

W Zabrzu trwa 4. Forum Bajtel organizowane przez katowicki ośrodek Metis. Najmłodsi mają okazję spotkać się m.in. z geodetą, dentystą, fotografem czy fryzjerem.

70 dzieci bierze udział w 4. Forum Bajtel w Parku 12C i Parku Techniki Wojskowej w Zabrzu. Dzieci - między 6., a 10. rokiem życia - poprzez zabawę poznają różne zawody. Wszystko po to, by w przyszłości łatwiej było im podjąć decyzję o wyborze szkoły i zawodu. Organizatorem wydarzenia jest ośrodek (metodyczno-edukacyjny) Metis w Katowicach. Mówi Anna Antczak - nauczyciel i doradca zawodowy:

Najmłodsi mają też okazję zaprojektować własny plac zabaw i zwiedzić podziemia Sztolni Królowa Luiza. Co mówili reporterce Radia eM?

Wydarzenie odbywa się w ramach 4. Regionalnego Forum Doradztwa Zawodowego. Od godz. 16.00 rozpocznie się szkolenie z doradztwa zawodowego dla nauczycieli z całego województwa śląskiego. 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama