Nowy numer 08/2020 Archiwum

Ogarniamy tydzień

Wykłady, koncerty, pielgrzymki i inne wydarzenia.

Już na początku tygodnia trzy propozycje. W środę zabrzańska Kawiarenka dla rodziców na temat kar i nagród w wychowaniu, a w czwartek charytatywny piknik rodzinny w Kochanowicach i projekcja filmu "Ludzie Boga" w Centrum ks. G.G. Gorczyckiego na Rozbarku w Bytomiu.

W weekend dwie „męskie” pielgrzymki. W sobotę w Rudach spotykają się ministranci, a w niedzielę pielgrzymka mężczyzna do Piekar.

W niedzielę o 17.00 w kościele św. Anny w Bytomiu odbędzie się koncert ewangelizacyjny „Ukochał do końca” w wykonaniu diakonii muzycznej tej parafii.

Tego samego dnia w Gliwicach rozpocznie się 30. edycja Festiwalu „Dni Muzyki Organowej”, która potrwa do 8 czerwca, a w Rudach odbędzie się pierwszy koncert w ramach Festiwalu „Muzyka w Starym Opactwie”  .

Szczegóły wydarzeń tego tygodnia na naszej stronie gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama