Nowy numer 08/2020 Archiwum

Polecamy

 • lek
  18.04.2019 09:13
  Pracuje od lat a szpitalu miejskim nr 4 w Gliwicach i chciałbym żeby przy łóżkach pacjentów były obecne siostry zakonne i kapłani do pracy z duszami ludzkimi szykującymi się do drogi. Cierpienie i śmierć są tu wszechobecne codziennie. Znana osoba zmarła można warto wspomnieć ale że setki nieznanych zmarło, przejdziemy obojętnie i zasilą jedynie statystyki. Apeluje do sióstr i kapłanów w Gliwicach zorganizujcie się i stwórzcie dyżury przy osobach gotowych do dalszej podróży w naszym szpitalu.
  doceń 5
 • DAwid
  22.04.2019 22:29
  Pani Paszkowska uczyłam mnie Języka polskiego, prymusem nie byłem. Pamiętam jednak wyjazdy do Soli, gdzie budowaliśmy szałasy nieopodal w lesie gdzie spaliśmy nocą... do dziś wspominam Tą odważną kobietę kojarząc z tymi turnusami wakacyjnymi.
  doceń 0

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama