Nowy numer 14/2020 Archiwum

Co w numerze? #17

Najnowszego "Gościa Gliwickiego" otwiera relacja z konferencji prasowej przed 12. edycją Metropolitalnego Święta Rodziny.

Metropolitalne Święto Rodziny rozpocznie się 18 maja w Domu Muzyki i Tańca w Zabrzu, a jego hasłem jest „Rodzina - wspólnota pokoju”.

W tym numerze przedstawiamy kandydatów do tytułu Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej 2019, na których w Internecie można głosować od 1 kwietnia. 

Polecamy też artykuł o tym, który kościół w Gliwicach powstał wcześniej - stary Bartłomiej z legendą o templariuszach czy Wszystkich Świętych w samym centrum miasta?

W najnowszym numerze także relacje z wielu wydarzeń, m.in. pielgrzymki maturzystów na Jasną Górę, peregrynacji figury św. Michała Archanioła w Gliwicach czy rekolekcji, które w Zabrzu po polsku (!) głosił Hounake Eric Kossi, werbista pochodzący z Togo w Afryce.

Oprócz tego, jak zwykle zapowiedzi różnych wydarzeń w diecezji i regionie.

Nowy numer na niedzielę 31 maja jest już dostępny w wydaniu papierowym i e-wydaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama