Nowy numer 13/2020 Archiwum

Gliwice: Bartłomiej Jaszka trenuje dzieci

W Arenie Gliwice piłkarz ręczny Bartłomiej Jaszka poprowadził zajęcia dla dzieci. Tym samym rozpoczął się tam cykl treningów dla uczniów szkół podstawowych.

Gliwice: Bartłomiej Jaszka trenuje dzieci   Gliwice: Bartłomiej Jaszka trenuje dzieci
Marcin Iciek / Radio eM

W Gliwicach uczniowie tamtejszych szkół poznają tajniki piłki ręcznej pod okiem legend tej dyscypliny. 20 marca - w Arenie Gliwice - pierwszą z trzech zaplanowanych serii zajęć poprowadził Bartłomiej Jaszka - 152-krotny reprezentant Polski.

- mówiły zawodniczki reprezentujące Ośrodek Szkolenia w Piłce Ręcznej w Gliwicach i ich trenerka - Marta Piorun. Bartłomiej Jaszka wierzy, że nawet takie krótkie spotkania z uczniami mogą być inspiracją do rozpoczęcia dużej kariery sportowej.

Następne zajęcia w Arenie Gliwice zaplanowano na 27 marca i 1 kwietnia.

Gliwice: Bartłomiej Jaszka trenuje dzieci.   Gliwice: Bartłomiej Jaszka trenuje dzieci.
Marcin Iciek / Radio eM
Gliwice: Bartłomiej Jaszka trenuje dzieci  
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama