GN 08/2020 Archiwum

Ogarniamy tydzień

W tym tygodniu Środa Popielcowa, którą rozpoczynamy okres Wielkiego Postu z pierwszymi rekolekcjami, dniami skupienia, Drogą Krzyżową i Gorzkimi Żalami.

Niedziela Zmartwychwstania Pańskiego przypada w tym roku 21 kwietnia. Do tego czasu odbędzie się wiele wielkopostnych wydarzeń dla odnowy ducha. Będziemy o nich na bieżąco informować.

W Środę Popielcową w kościołach całej diecezji przeprowadzana jest tradycyjna zbiórka pieniężna na wsparcie księży diecezji gliwickiej pracujących na misjach.

W środę u jezuitów w Gliwicach rozpoczną się weekendowe rekolekcje o przebaczeniu, a w sobotę dni skupienia będą przeżywać – w Gliwicach proboszczowie, a w Kozłowie Grupy Modlitwy św. Ojca Pio ze Śląska.

Również w sobotę, w Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA, odbędą się warsztaty dla katechetów i duszpasterzy młodzieży. Więcej TUTAJ.

Natomiast dla zainteresowanych fotografią ważne wydarzenie w czwartek. W Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II odbędzie się wernisaż wystawy "The best of From the Sky" Roberta Neumanna.

Szczegóły wydarzeń tego i kolejnych tygodni w naszej rubryce Zaproszenia na gliwice.gosc.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama