Nowy numer 38/2023 Archiwum

Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej - głosowanie przedłużone

Zabrakło Ci czasu na zgłoszenie Twojego bohaterskiego nauczyciela religii? Możesz to jeszcze zrobić do 11 marca!

Zgłaszanie kandydatur w plebiscycie na Bohatera Katechezy Diecezji Gliwickiej miało potrwać do dzisiaj, ale zostało przedłużone do 11 marca.

Jak poinformowali organizatorzy, jeszcze wiele osób jest zainteresowanych zgłoszeniem swojego katechety, dlatego chcą im to umożliwić.

Kandydata mogą zgłosić uczniowie, dyrektorzy szkół i duszpasterze parafii. Takie zgłoszenie powinno uwzględniać osiągnięcia w pracy, zaangażowanie w dzieła miłosierdzia i współpracę z parafią.

W drugim etapie, który potrwa od 1 kwietnia do 31 maja, odbędzie się głosowanie internetowe na Facebooku: Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej.

Celem plebiscytu jest docenienie pracy nauczycieli religii pracujących z dziećmi i młodzieżą, poszukiwanie autorytetów i promocja placówek, w których pracują.

Kandydatów można zgłaszać listownie na adres organizatora (Katolickie Stowarzyszenie Civitas Christiana, ul. 3-go Maja 26, 40-096 Katowice) lub e-mailem na adres: katowice@civitaschristiana.pl.

Zgłoszenie winno zawierać: imię i nazwisko zgłoszonego katechety, nazwę i adres szkoły, w której jest nauczycielem oraz uzasadnienie propozycji, nieprzekraczające jednej strony A4, pozytywną opinię dyrektora szkoły lub duszpasterza, a także zgodę katechety na zamieszczenie danych osobowych oraz wizerunku na potrzeby plebiscytu.

Regulamin dostępny jest na stronie: opolski.civitaschristiana.pl w zakładce Bohater Katechezy.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Zapisane na później

Pobieranie listy

Quantcast