Nowy numer 08/2020 Archiwum

Co w numerze? #12

Czym są Kursy Alfa i kto może z nich skorzystać, rozmowa z kapelanem gliwickiej onkologii, a także o obrazach, które można obecnie zobaczyć w Willi Caro.

W najnowszym numerze "Gościa Gliwickiego" piszemy o Kursach Alfa, o których organizatorzy mówią, że są propozycją dla wszystkich: dla szukających, wątpiących, pytających, ale też dla zaangażowanych. Spotkania rozpoczynają się od wspólnego posiłku, a potem gładko przechodzi się do rozmów na ważne tematy.

Natomiast o. Jan Noga, kapelan gliwickich szpitali, opowiada o swojej posłudze na onkologii. - Dla mnie cierpienie jest tajemnicą, dlatego właśnie niewiele o nim mówię. Ciągle staję wobec tej tajemnicy i tego człowieka, i nie umiem sobie odpowiedzieć na wiele pytań, które się we mnie rodzą - mówi.

W gliwickiej Willi Caro otwarta została wystawa nt. Kresów, na której zobaczymy płótna m.in. Jana Stanisławskiego, Józefa Chełmońskiego, Adama Chmielowskiego, Leona Wyczółkowskiego czy Juliana Fałata.


Więcej w "Gościu Gliwickim" na niedzielę 24 lutego i w e-wydaniu.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama