Nowy numer 14/2020 Archiwum

W weekend można wejść na wieżę

Z okazji ferii PTTK organizuje zwiedzanie wieży kościoła Wszystkich Świętych w Gliwicach.

Przy dobrej widoczności można z niej dostrzec Górę świętej Anny, a także Beskid Śląski, Mały i Żywiecki. Wcześniej jednak trzeba pokonać 200 stromych schodów.

W sobotę 16 lutego przewidziano wejścia o 14.30, 15.30, 16.30 i 17.30. W niedzielę 17 lutego o 15.00, 16.00, 17.00 i 18.00.

Nie trzeba wcześniej się zapisywać. W przypadku większej liczby chętnych będzie możliwość zorganizowania dodatkowych wejść - w sobotę o 19.00, a w niedzielę o 19.30. W takim wypadku należy zgłosić się przed kościołem pół godziny wcześniej lub poinformować o chęci uczestnictwa przez FB.

Dzieci i młodzież przed ukończeniem 18. roku życia mogą wejść wyłącznie z dorosłymi opiekunami. Inne ważne informacje znajdują się na stronie gliwickiego PTTK.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama