Nowy numer 42/2019 Archiwum

"Nie pouczamy, ale wspieramy"

- To wspólne motto kolejnych cyklów spotkań dla małżonków i rodziców. Zajęcia są bezpłatne, a w czasie ich trwania zapewniona jest opieka nad dziećmi.

Warsztaty „Rodzinny krąg bliskości” i spotkania w ramach „Kawiarenki dla rodziców” będą się odbywać w Zabrzu-Mikulczycach, w budynku dawnego dworku, obecnie szkoły „Pod Skrzydłami”. Zajęcia są inicjatywą Fundacji Betlehem Dom Chleba.

Warsztaty (na które trzeba się wcześniej zapisać) odbędą się w dwóch terminach do wyboru (od 26 lutego do 30 kwietnia i od 17 września do 19 listopada, w każdy wtorek od 17.00 do 19.30). Poprowadzi je Paweł Pienkiewicz, psycholog i terapeuta. Ich celem jest rozwijanie umiejętności wychowawczych i budowanie prawidłowych więzi z dzieckiem.

Spotkania „Kawiarenki” mają otwarty charakter, nie trzeba uczestniczyć w całym cyklu, można przyjść na dowolne spotkanie, które trwa zawsze od 18.00 do 20.00. Po nim rodzice mogą indywidualnie konsultować się z prelegentami. Tematyka jest bardzo zróżnicowana, dotyczy problemów relacji, zdrowia, trudności wychowawczych. Pierwsze spotkanie poświęcone bólom przeciążeniowym kręgosłupa odbędzie się 23 stycznia.

Wszystkie tematy i przydatne informacje zamieszczane są na stronie Fundacji Betlehem. Kawiarenka i warsztaty odbywają się w ramach Programu Rodzinny Park Edukacyjny i są dofinansowane przez Urząd Miasta Zabrze.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL