Nowy numer 13/2020 Archiwum

Kosmos i sacrum w poematach księdza Bonczyka

Promocja i spotkanie z autorem książki Krzysztofem Piotrowskim w MBP w Bytomiu.

„Kosmos i sacrum w poematach księdza Norberta Bonczyka” to tytuł książki, która daje nowe spojrzenie na twórczość autora „Starego kościoła miechowskiego” oraz „Góry Chełmskiej”. Jej promocja i spotkanie z autorem Krzysztofem Piotrowskim odbędzie się 29 listopada o 17.00.

Spotkanie z autorem poprzedzi wstęp dr. Sebastiana Rosenbauma z katowickiego oddziału Instytutu Pamięci Narodowej, który przybliży postać bytomskiego proboszcza i tło historyczne czasów, w których żył i tworzył. Promocja odbędzie się w sali wykładowej Miejskiej Biblioteki Publicznej w Bytomiu (plac Jana III Sobieskiego 3).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama