Nowy numer 08/2020 Archiwum

Państwo–Naród–Kościół

W sobotę 27 października odbędzie się pierwsza część Sympozjum Tarnogórskiego.

Będzie to już siedemnaste takie spotkanie, w tym roku poświęcone tematowi „Państwo – Naród – Kościół”. Prelegentami będą: ks. bp prof. Jan Kopiec, prof. Jan Miodek, ks. dr Paweł Tarasiewicz, ks. prof. Jan Sochoń, prof. Grzegorz Kucharczyk oraz prof. Przemysław Waingertner.

Pierwszy dzień sympozjum (27 października ) odbędzie się w Ratuszu, drugi (29 października) w Tarnogórskim Centrum Kultury.

Obrady poprzedzi Msza w intencji Ojczyzny w sobotę o 8.30 w kościele Świętych Apostołów Piotra i Pawła, której przewodniczyć będzie bp Jan Kopiec. Początek sympozjum w Ratuszu o 10.00. Organizatorem sympozjum jest Urząd Miejski.

Program na tarnowskiegory.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama