Nowy numer 09/2020 Archiwum

Dni Kultury Chrześcijańskiej

Krzysztof Zanussi, wystawa i koncert Mietka Szcześniaka dla hospicjum na Litwie.

Od 3 do 7 października w Gliwicach odbędą się Dni Kultury Chrześcijańskiej organizowane przez Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana".

Program:

  • 3 października o 17.00, Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II – spotkanie z reżyserem Krzysztofem Zanussim pt. "Wiara w czasach niewiary" prowadzi ks. prof. Marek Lis;
  • 5 października o 18.00, Kawiarenka Zamkowa (ul. Bankowa 11) – otwarcie wystawy pt. "Polska Jesień 1918-1978-2018";
  • 7 października o 18.00, Centrum Edukacyjne im. Jana Pawła II – koncert Mietka Szcześniaka "Most do nieba" z udziałem Paulinho Garcii, legendy brazylijskiej gitary, na rzecz budowy pierwszego na Litwie hospicjum dla dzieci. Zbiórkę organizuje fundacja Anioły Miłosierdzia.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama