Nowy numer 08/2020 Archiwum

Kto na prezydentów i burmistrzów?

Przegląd kandydatów na włodarzy wybranych miast na terenie diecezji gliwickiej.

Udając się 21 października do lokali wyborczych, staniemy przed ważnym wyborem m.in. włodarzy swoich miejscowości – prezydentów, burmistrzów i wójtów. W większości przypadków rywalizować będą kandydaci wystawieni przez ugrupowania zasiadające w polskim parlamencie, choć nie brakuje także wyborczych inicjatyw lokalnych komitetów.

Co istotne, wszyscy obecnie urzędujący prezydenci i burmistrzowie największych miast regionu ponownie ubiegają się o zajmowane – nierzadko już od wielu lat – stanowisko. To wyborcy zdecydują, czy po raz kolejny postawią na znane i sprawdzone (lub nie) nazwiska, czy raczej będą woleli je wymienić.

Kandydatów w poszczególnych miastach przedstawiamy na kolejnych stronach.

« 1 2 3 4 5 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama