GN 08/2020 Archiwum

Nowi odpowiedzialni

Zmiany w zarządzie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży.

Podczas zjazdu diecezjalnego wybrano nowy zarząd KSM diecezji gliwickiej. Nowym prezesem została Aleksandra Wiśniewska z oddziału w Świerklańcu, która zastąpiła dotychczasową odpowiedzialną Agnieszkę Bereska.

W skład nowego zarządu weszli również: Adrian Bieniek (zastępca prezesa) z oddziału w parafii św. Jadwigi w Zabrzu, Karina Brylok (sekretarz) z oddziału w Tarnowskich Górach, Barbara Kwiecień (skarbnik) z oddziału w Tarnowskich Górach, Weronika Herzog (delegat na Krajową Radę i członek zarządu KSM Diecezji Gliwickiej) z oddziału w Świerklańcu.

Wybrano także nowy skład Komisji Rewizyjnej, weszli do niej: Marcin Gruca (przewodniczący) z oddziału w Tarnowskich Górach, Jan Turkiewicz (zastępca przewodniczącego) z oddziału w Gliwicach Wójtowej Wsi i Dominik Zdebik (sekretarz) z oddziału w Świerklańcu.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży w diecezji gliwickiej ma sześć oddziałów oddziałów. Ostatni powstał 18 września w parafii Świętego Krzyża w Bytomiu Miechowicach.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama