GN 08/2020 Archiwum

Odbudowa utrwalona na fotografiach

Jak zmieniało się pocysterskie opactwo przez ostatnich kilkanaście lat - w obiektywie Marka Tomasiaka.

W Galerii Sztuki w Starym Opactwie w Rudach otwarta zostanie wystawa fotografii zatytułowana „Zobaczyć odbudowę”. Będzie można zobaczyć na niej blisko 200 unikalnych zdjęć, które zostały wykonane w latach 2005-2018 podczas odbudowy Pocysterskiego Zespołu Klasztorno-Pałacowego dokumentujących zmiany jakie w nim zachodziły w tym czasie.

Wernisaż wystawy odbędzie się w najbliższą środę, 29 sierpnia o 18.15. Zdjęcia, które nie znalazły się na niej, uczestnicy spotkania będą mogli zobaczyć w postaci pokazu multimedialnego. Wejście do Galerii Sztuki w Starym Opactwie przez dziedziniec. Wystawę będzie można oglądać do 4 listopada.

Odbudowa utrwalona na fotografiach   Marek Tomasiak

Odbudowa utrwalona na fotografiach   Marek Tomasiak

Odbudowa utrwalona na fotografiach   Marek Tomasiak

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama