Nowy numer 13/2020 Archiwum

Siatkarskie mistrzostwa

Do końca sierpnia można zgłaszać się na trzecią edycję imprezy.

Mistrzostwa województwa śląskiego w piłce siatkowej osób bezdomnych i środowisk trzeźwościowych odbędą się w Zabrzu 11 września. Po raz kolejny organizuje je zabrzańskie koło Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta. Ich ideą jest promowanie trzeźwości oraz pozytywnego wizerunku osób bezdomnych i uzależnionych, zaś podstawowymi zasadami – dobra zabawa i fair-play.

W zawodach mogą wziąć udział 8-osobowe reprezentacje placówek dla osób bezdomnych oraz środowisk trzeźwościowych (dopuszcza się także udział pracowników i wolontariuszy) wraz z kibicami. Przewidziany jest też piknik i wspólne biesiadowanie przy grillu. Impreza odbędzie się na terenie Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zabrzu, ul. Kochanowskiego 26, od 9.00 do 15.30.

Żeby zakwalifikować drużynę do udziału, trzeba wypełnić i odesłać formularz zgłoszeniowy do końca sierpnia (decyduje kolejność zgłoszeń). Szczegółowych informacji udziela kierownik Schroniska dla Bezdomnych Mężczyzn w Zabrzu Paweł Babicz, tel. 508 363 181, przytuliskozabrze@tpba.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama