Nowy numer 08/2020 Archiwum

Tour de Pologne w naszych miastach

Drugi etap wyścigu kolarskiego zaczyna się w niedzielę w Tarnowskich Górach, a trzeci kończy w poniedziałek w Zabrzu.

75. Tour de Pologne UCI World Tour odbywa się w 90. rocznicę pierwszego wyścigu i 100. rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości. Jego trasa prowadzi przez południową Polskę. Wyścig rozpoczął się wczoraj w Krakowie, a zakończy 10 sierpnia w Bukowinie Tatrzańskiej, w sumie liczy 7 etapów i 1026 kilometry.

W niedzielę 5 sierpnia start nastąpi na rynku w Tarnowskich Górach o 15.25. Z tej okazji już od piątku odbywają się imprezy towarzyszące, których program można znaleźć na stronie miasta. Wielka impreza szykuje się także w poniedziałek w Zabrzu, gdzie meta etapu będzie przy Arenie Zabrze. Przyjazd kolarzy przewiduje się o 19.10.

Również tutaj na publiczność czeka mnóstwo atrakcji, a najmłodsi amatorzy kolarstwa zmierzą się w ramach Kinder+Sport Mini Tour de Pologne.

W związku z wyścigiem wprowadzono zmianę organizacji ruchu drogowego i trzeba liczyć się z objazdami.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Polecamy

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama