Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wolne miejsca na wielu kierunkach

Rozpoczął się drugi nabór na studia na Politechnice Śląskiej na rok akademicki 2018/2019.

Wolne miejsca są jeszcze na 14 spośród 15 wydziałów uczelni. Komplet ma już Wydział Architektury. Ostateczny termin rejestracji i wnoszenia opłat rekrutacyjnych mija 9 września.

Trwający drugi nabór kandydatów na studia na Politechnice Śląskiej daje możliwość studiowania - zarówno w systemie dziennym, jak i zaocznym - na ponad 50 kierunkach, obejmujących cały zakres działalności inżynierskiej, a także na kierunkach nietechnicznych. Młodzież zainteresowana nauką na Politechnice Śląskiej może rejestrować się w elektronicznym Systemie Obsługi Rekrutacji SOREK.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL