Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zaproszenie na pielgrzymkę konną

Drogami asfaltowymi i polnymi, na koniach i bryczkami docierają do kaplicy z Goju.

Z Toszka do Goja 5 sierpnia wyruszy IX Konna Pielgrzymka. Celem tej drogi jest kaplica Matki Bożej Bolesnej, przy której podczas II wojny światowej kobiety modliły się o pokój i szczęśliwy powrót z frontu dla mężów i synów. Później proszono tam także o urodzajne plony.

Pielgrzymka wyrusza z Toszka o 12.30 - z Doliny Neli, koło dawnych kortów tenisowych. Msza św. w Goju odbędzie się o 13.30. Powrót do Toszka planowany jest na godz. 16. Podczas pielgrzymki będzie okazja do uczczenia relikwii św. Huberta, patrona Stowarzyszenia Miłośników Koni „Hubertus”, które organizuje to wydarzenie.

Zgłoszenia jeźdźców konnych i powożących do 25 lipca u ks. Rafała Przybyły, tel. 797 271 034.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL