Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wymiana książek

Co miesiąc w Gliwicach można za darmo wymieniać książki i uczestniczyć w warsztatach papierniczo-drukarskich.

Kolejna wymiana książkowa w ramach projektu „Książki w drodze” odbędzie się w Gliwicach 21 lipca od 9.00 do 12.00 podczas Targu na Zielonym. W tym czasie w hali targowej (ul. Dubois 22) każdy może oddać przeczytane lub niepotrzebne książki i wymienić na inne, które ktoś przekazał. Warunek: książki muszą być w dobrym stanie, wydane od 2000 roku.

Na miejscu można skorzystać także z regału bookcrossingowego, skąd można wziąć książkę/książki, a po przeczytaniu wysłać w dalszą drogę, czyli oddać na ten lub inny podobny regał.

Podczas Targu na Zielonym odbywają się także warsztaty, w najbliższą sobotę można na nich stworzyć własną zakładkę do książek. Do wyboru będzie jedna z dwóch technik - frotaż albo monotypia. Zajęcia poprowadzi Marta Frąckowiak.

„Książki w drodze” to projekt realizowany na Targu na Zielonym we współpracy z Miejską Biblioteką Publiczną i gliwicką kooperatywą spożywczą Tomata, dofinansowany jest z budżetu Miasta Gliwice.

Kolejne takie spotkania 18 sierpnia i 1 września.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL