Nowy numer 42/2019 Archiwum

Gliwicki Festiwal Bachowski

Podczas XIX edycji festiwalu z koncertami wystąpią m.in. Olga Paszczenko i Lautten Compagney.

Między 17 a 22 lipca w gliwickich kościołach odbędzie się pięć koncertów, podczas których artyści będą odwoływać się do twórczości Jana Sebastiana Bacha, zestawiając ją z muzyką innych kompozytorów.

Koncert inauguracyjny „Bach w Wenecji” w wykonaniu Olgi Pashchenko (Rosja/Holandia) odbędzie się 17 lipca o 20.00 w kościele Podwyższenia Krzyża Świętego (ul. Daszyńskiego 2).

W programie całego festiwalu są między innymi utwory Antonia Vivaldiego, Astora Piazzoli, Dietricha Buxtehudego, Georga Philippa Telemanna, a także pochodzącego z Gliwic Jakuba Sarwasa.

Szczegółowy program Gliwickiego Festiwalu Bachowskiego jest dostępny TUTAJ. Impreza organizowana przez Klub Inicjatyw Kulturalnych jest dofinansowana z budżetu Miasta Gliwice.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL