Nowy numer 42/2019 Archiwum

Wydział Teologiczny Uniwersytetu Opolskiego zaprasza na studia

W tym roku nowa specjalność na teologii: Duchowość i kultura chrześcijańska.

Trwa rekrutacja na studia na Wydziale Teologicznym Uniwersytetu Opolskiego. W tym roku można wybrać cztery kierunki: Turystykę i Kulturę Śródziemnomorską, Nauki o Rodzinie, Muzykologię lub Teologię.

Kierunek pierwszy (studia licencjackie i magisterskie) przeznaczony jest dla osób, które chcą zostać przewodnikami wycieczek i pielgrzymek oraz dla entuzjastów kultury śródziemnomorskiej. Absolwenci Nauk o Rodzinie (licencjat, magisterium, możliwość studiów doktoranckich) mogą znaleźć przyszłość jako opiekunowie osób starszych i chorych, pracownicy poradni rodzinnych, osoby wspierające rodziny. Muzykologia (studia licencjackie) czeka na przyszłych nauczycieli muzyki, dziennikarzy i edytorów muzycznych oraz muzyków kościelnych.

Na Teologii (magisterium i studia doktoranckie) jak zwykle jest specjalność kapłańska (dla przygotowujących się do święceń) oraz katechetyczno-pastoralna – dla przyszłych nauczycieli religii i etyki (tu możliwość studiów stacjonarnych i niestacjonarnych – w soboty). W nowym roku akademickim uruchomiona zostanie także nowa specjalność: „Duchowość i kultura chrześcijańska”, na której studia mogą podjąć również osoby starsze.

Szczegóły na: wt.uni.opole.pl

 

« 1 »

Zobacz także

 • onlineekspertwsb
  08.08.2018 17:38
  Witam Studia I stopnia w Opolu? Duży wybór kierunków znaleźć można w ofercie opolskiego oddziału Wyższej Szkoły Bankowej. Na stronie wsb.pl/opole/kandydaci/studia-i-stopnia można zapoznać się z nasza pełną oferta oraz poznać warunki rekrutacji Dodam, że osoby aplikujące na studia do 10 sierpnia można zaoszczędzić dzięki promocji aż 700 zł: 300 zł dzięki zniżce w czesnym na pierwszym roku studiów oraz 400 zł dzięki zwolnieniu z opłaty wpisowej. Zapraszam!

  Pozdrawiam, Renata Mazur
  Online Ekspert WSB Studia I stopnia
  doceń 0
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL