Nowy numer 41/2019 Archiwum

Święto Młodzieży nr 22

Spotkania, koncerty, modlitwa. "Bóg mój i wszystko" - tydzień na Górze Świętej Anny.

Ruszyły już zapisy na tegoroczną edycję Święta Młodzieży. Franciszkanie z Góry Świętej Anny organizują ogólnopolskie spotkanie młodych już po raz 22. W tym roku odbędzie się ono od 16 do 21 lipca (od poniedziałku do soboty) pod hasłem „Bóg mój i wszystko”.

Gośćmi specjalnymi Święta będą dwaj franciszkanie - o. Piotr Kwoczała i o. Urban Bąk, państwo Wanda i Radek Mokrzyccy oraz Katarzyna i Paweł Kaczmarkowie oraz - najczęstszy chyba gość Święta Młodzieży - Andrzej Wronka.

W programie Święta obok Mszy św., konferencji, świadectw, spotkań w grupach będą - jak zwykle - wieczorne koncerty. Wystąpią: Podzamek Boys, 12 kamieni, Anti Babilon System, ks. Jakub Bartczak oraz Under.

Zapisy i szczegóły organizacyjne na stronie www.swietomlodziezy.com.

Poniżej film ze Święta Młodzieży 2017

Film ze Święta Młodzieży 2017
Święto Młodzieży

 

 

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL