Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rodziny - na start!

Trwają zapisy na III KARBiowską Grę Miejską. Jednym z tematów zabawy jest 100. rocznica odzyskania niepodległości.

Nie tylko parafianie z Karbia (dzielnicy Bytomia), ale także osoby spoza parafii zaproszone są do udziału w III KARBiowskiej Grze Miejskiej. Odbędzie się ona w niedzielę 10 czerwca o 14.00. Start na ul. Braci Śniadeckich kwadrans wcześniej.

Jak podkreślają organizatorzy, celem zabawy jest budowanie więzi i jedności między mieszkańcami dzielnicy. Uczestnikami mogą być zespoły składające się z 3-5 osób - rodzin, znajomych albo pojedynczych graczy, z których takie drużyny zostaną utworzone.

Jednym z tematów tegorocznej gry będzie 100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody.

Zapisywać można się do 5 czerwca w zakrystii lub kancelarii parafii pw. Dobrego Pasterza, a także poprzez wiadomość e-mail na adres: karbgra@gmail.com. Przy zapisie wymagane jest podanie składu drużyny, jej kapitana, numeru telefonu i ewentualnie adresu e-mail.

Więcej szczegółów i regulamin gry znajdziesz na Facebooku.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL