Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zobacz także

 • gliwiczanin
  27.05.2018 07:53
  Jeśli w dyskusji w czasie spotkania pojawiły się też reakcje na oskarżenia kierowane przez różnych teologów wobec wspólnot charyzmatycznych to może warto byłoby zaprosić tych teologów i zrobić panel dyskusyjny z prawdziwego zdarzenia. Odnoszę wrażenie, że środowiska charyzmatyczne boją się merytorycznej dyskusji z teologami wyrażającymi krytyczne podejście do tematu nagłych uzdrowień np. bp Czai, ks. prof. Strzelczyka czy ks. Klejnowskiego-
  doceń 8
 • gliwiczanin
  27.05.2018 07:54
  i dlaczego wejściówka kosztowała aż 50zł?
  doceń 5
 • mamałyga
  28.05.2018 11:00
  Podczas panelu x. Strzelczyk został przywołany w kontekście pozytywnym. Mówcy wielokrotnie powoływali się na KKK i jasno deklarowali posłuszeństwo biskupom. Zaskoczenie? Chyba tylko dla osób, które charyzmatyków znają wyłącznie ze słyszenia.
  doceń 1
Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL