Reklama

    Nowy numer 12/2023 Archiwum

Zaszczep entuzjazm!

Masz talent, wiedzę, niezwykłe umiejętności? Możesz się nimi podzielić na warsztatach – młodzi ludzie czekają na ciebie!

Opisywaliśmy już bogatą i bardzo różnorodną ofertę warsztatów, jakie czekają na uczestników Festiwalu Życia w Kokotku. Przypomnijmy: to największe spotkanie młodzieży na Śląsku, spodziewanych jest 2000 osób z całego województwa. Odbędzie się przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku od 2 do 8 lipca. Festiwalowicze będą mogli wybierać czterodniowe warsztaty. Propozycji dla ciała i ducha jest mnóstwo – od modlitwy karmelitańskiej i medytacji biblijnej aż po survival, mechanikę rowerową czy naukę gry na bębnach. Ale to nie znaczy, że nie może być ich więcej! Aktualnie lista liczy kilkadziesiąt tematów i jest ciągle rozwijana. Przy zapisach obowiązuje zasada „kto pierwszy, ten lepszy”, bowiem liczba miejsc jest ograniczona i zależy od formy zajęć.

Dlatego organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia od osób, które mogą pochwalić się znajomością ciekawych zagadnień i chętnie podzielą się nimi z młodzieżą. – Zapraszamy prowadzących, zwłaszcza takich, którzy mogą podbudować i zachęcić młodych tematem duchowym, ale też tych, którzy swoje pasje i ciekawość świata, wraz z entuzjazmem życia, potrafią zaszczepić w młodych ludziach – mówi ks. Marcin Paś, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Jak dodaje, poszukiwani są również wolontariusze do pomocy podczas zajęć. Zainteresowani poprowadzeniem warsztatów mogą kontaktować się z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży diecezji gliwickiej, które odpowiada za ich przygotowanie, mejlowo na adres: centrum@ddmgliwice.pl.

Warto również przypomnieć, że przy zapisach tylko do 10 czerwca obowiązuje najniższa stawka za uczestnictwo w Festiwalu Życia – 140 zł. Później kwota będzie wyższa, ale zgłaszać się można nawet w dniu rozpoczęcia imprezy. Więcej szczegółów i rejestracja na stronie wydarzenia: www.festiwalzycia.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Wyraź swoją opinię

napisz do redakcji:

gosc@gosc.pl

podziel się

Reklama

Zapisane na później

Pobieranie listy