Zaszczep entuzjazm na Festiwalu Życia!

Masz talent, wiedzę, niezwykłe umiejętności? Możesz się nimi podzielić na warsztatach - młodzi ludzie czekają na ciebie!

Opisywaliśmy już bogatą i bardzo różnorodną ofertę warsztatów, jakie czekają na uczestników Festiwalu Życia w Kokotku. Przypomnijmy: to największe spotkanie młodzieży na Śląsku, spodziewanych jest 2000 osób z całego województwa. Odbędzie się przy Oblackim Centrum Młodzieży NINIWA w Kokotku od 2 do 8 lipca.

Festiwalowicze będą mogli wybierać czterodniowe warsztaty. Propozycji dla ciała i ducha jest mnóstwo - od modlitwy karmelitańskiej i medytacji biblijnej aż po survival, mechanikę rowerową czy naukę gry na bębnach. Ale to nie znaczy, że nie może być ich więcej!

Aktualnie lista liczy kilkadziesiąt tematów i jest ciągle rozwijana. Przy zapisach obowiązuje zasada "kto pierwszy, ten lepszy", bowiem liczba miejsc jest ograniczona i zależy od formy zajęć. Dlatego organizatorzy wciąż czekają na zgłoszenia od osób, które mogą pochwalić się znajomością ciekawych zagadnień i chętnie podzielą się nimi z młodzieżą.

- Zapraszamy prowadzących, zwłaszcza takich, którzy mogą podbudować i zachęcić młodych tematem duchowym, ale też tych, którzy swoje pasje i ciekawość świata, wraz z entuzjazmem życia, potrafią zaszczepić w młodych ludziach - mówi ks. Marcin Paś, diecezjalny duszpasterz młodzieży. Jak dodaje, poszukiwani są również wolontariusze do pomocy podczas zajęć.

Zainteresowani poprowadzeniem warsztatów mogą kontaktować się z Diecezjalnym Duszpasterstwem Młodzieży diecezji gliwickiej, które odpowiada za ich przygotowanie, mejlowo na adres: centrum@ddmgliwice.pl.

Warto również przypomnieć, że przy zapisach tylko do 10 czerwca obowiązuje najniższa stawka za uczestnictwo w Festiwalu Życia - 140 zł. Później kwota będzie wyższa, ale zgłaszać się można nawet w dniu rozpoczęcia imprezy.

Więcej szczegółów i rejestracja na stronie wydarzenia.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..