Nowy numer 42/2019 Archiwum

Bieg na Arenie Gliwice

Gliwicka Arena zaczyna działalność. Władze Gliwic wiążą z tym duże nadzieje i nie mają wątpliwości, że hala będzie na siebie zarabiać.

Bieg na Arenie Gliwice   Arena Gliwice Marcin Baranowski /UM Gliwice W najbliższą niedzielę odbędzie się tam pierwsze wydarzenie. Przez arenę główną obiektu przebiegnie grupa kobiet w ramach imprezy biegowej "ANITA Zawsze Pier(w)si", organizowanej na rzecz walki z rakiem piersi. Z halą Arena Zygmunt Frankiewicz, prezydent Gliwic, wiąże duże nadzieje:

Do końca roku w hali zaplanowanych jest już ponad 30 imprez i trwają rozmowy na temat kolejnych. Dni otwarte na Arenie Gliwice planowane są na 12 i 13 maja. 12 maja odbędzie się także impreza Śląsk Maturzystom, kolejny weekend to kilka imprez i koncertów w ramach studenckich Igrów, natomiast 30 maja w gliwickiej Arenie odbędzie się show znanego holenderskiego DJ Armina.

« 1 »

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL