Góra pieluch zebrana

Czas na podsumowanie eMkowej pieluszki dla maluszka. Przez cztery tygodnie, co wtorek Radio eM gościło w różnych centrach handlowych.

Góra pieluch zebrana   Tyle pieluch zebraliśmy w czasie akcji eMkowa pieluszka dla maluszka Patrycja Kozieł /Radio eM 27.02. byliśmy w Gliwicach, 6.03 w Rudzie Śląskiej, 13.03 w Chorzów, a tydzień temu 20.03 w Zabrzu. W każdym wyjazdowym studiu Radia eM gościli mieszkańcy naszego regionu i opowiadali o pomaganiu. Na odwiedzających nas słuchaczy czekały eMkowe chlebki i świeże bułeczki, a także radiowe krówki. Nasze dziennikarki zachęcały też do pomagania i włączenia się do zbiórki pieluch jednorazowych dla dzieci samotnych matek, z ubogich rodzin, dla dzieci ocalonych od aborcji.

Mieszkańcy regionu chętnie włączali się w akcję pomocy i przynosili do studia jednorazowe pieluchy. Niektórzy dostarczali je także do siedziby Radia eM w Katowicach. Dzięki tej hojności zebraliśmy górę pieluch. Jeszcze przed Wielkanocą dary trafią do  podopiecznych Fundacji Małych Stópek.

Góra pieluch zebrana   Góra eMkowych pieluszek Patrycja Kozieł

« 1 »