Nowy numer 41/2019 Archiwum

Strefa sacrum

Wkrótce w Starym Opactwie w Rudach będzie można zobaczyć wystawę prac Eugeniusza Molskiego.

W galerii Starego Opactwa w sobotę 17 marca o 16.00 obędzie się wernisaż wystawy „Strefa sacrum – malarstwo i rzeźba ceramiczna” autorstwa Eugeniusza Molskiego. W czasie spotkania będzie również możliwość kupienia jego prac.

Eugeniusz Molski jest plastykiem, ceramikiem i podróżnikiem. Mieszka w Nowym Wiśniczu. Ukończył Państwową Wyższą Szkołę Sztuk Plastycznych we Wrocławiu, gdzie dyplom w dziedzinie malarstwa architektonicznego i ceramiki zdobył w 1969 roku.

Swoje prace prezentował na ponad 200 wystawach indywidualnych oraz zbiorowych w kraju i za granicą. Wiele jego prac znajduje się w zbiorach kolekcjonerów. W swojej pracy artystycznej zajmuje się malarstwem, malarstwem ściennym, ceramiką i rzeźbą.

Wystawę prac artysty w Starym Opactwie w Rudach będzie można oglądać do końca czerwca.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL