Nowy numer 42/2019 Archiwum

Rodziną półdarmo

W każdą pierwszą niehandlową niedzielę w miesiącu w Kolejach Śląskich będą bezpłatne przejazdy dla rodziców podróżujących z dziećmi.

Pierwszy dzień, w którym będzie można skorzystać z oferty „Rodzinne Niedziele”, to 11 marca, a następnie: 1 kwietnia, 13 maja, 10 czerwca, 8 lipca, 12 sierpnia, 9 września, 14 października, 11 listopada oraz 9 grudnia. Bezpłatne przejazdy przysługują rodzicom lub opiekunom podróżującym z dziećmi do 16. roku życia. Bilet musi posiadać jedynie podopieczny; rodzic lub dwójka rodziców podróżują całkowicie za darmo.

Promocja będzie obejmować wszystkie połączenia z wyjątkiem odcinka transgranicznego Chałupki–Bohumin, pociągów Ornak na odcinku Żywiec–Zakopane oraz pociągów specjalnych.

W ten sposób można łatwo obniżyć koszt ciekawych wycieczek kolejowych, np. w góry do Wisły czy Żywca, Cieszyna czy na szlak rowerowy Leśno Rajza w powiecie tarnogórskim i lublinieckim.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL