eMkowa pieluszka dla maluszka w plenerze [ZDJĘCIA] przejdź do galerii

Czy pomaganie jest ważne? Jak nasza pomoc może zmienić życie innych? Dziś [27.02] odpowiedzi na te pytania szukaliśmy w Gliwicach.

eMkowa pieluszka dla maluszka w plenerze [ZDJĘCIA]   Studio plenerowe Radia eM w Gliwicach Patrycja Kozieł /Radio eM W Centrum Handlowym Forum w Gliwicach stanęło studio plenerowe Radia eM. Była to pierwsza z serii pomocowych akcji, jakie zaplanowaliśmy w Wielkim Poście. Wyszliśmy do naszych słuchaczy w teren, by osobiście i na falach 107,6 FM zachęcać do pomagania i włączenia się do zbiórki pieluch jednorazowych dla dzieci samotnych matek, z ubogich rodzin i dla dzieci ocalonych od aborcji. Każdy, kto przyniósł jednorazowe pieluchy, został obdarowany eMkowym chlebkiem lub bułką oraz przeróżnymi upominkowymi gadżetami.  Dziś - 27.02 - się udało! Zebraliśmy stertę pieluszek i przy okazji porozmawialiśmy o dobroci. Naszymi gośćmi byli ks. Tomasz Kancelarczyk i członkowie Fundacji Małych Stópek. Kto nie miał okazji nas odwiedzić w Gliwicach, może zajrzeć do galerii zdjęć lub zajrzeć do studia plenerowego Radia eM w Rudzie Śląskiej (6.03), Chorzowie (13.03) lub Zabrzu (20.03). O konkretach poinformujemy wkrótce.

Pieluchy można też przynosić do siedziby Radia eM do 25 marca. Zachęcamy słuchaczy do włączenia się w pomoc. Partnerem akcji jest Izba Rzemieślnicza w Katowicach, która ufundowała pieczywo.

eMkowa pieluszka dla maluszka w plenerze [ZDJĘCIA]   Pieluszki zebrane w studiu plenerowym Radia eM w Gliwicach Patrycja Kozieł /Radio eM eMkowa pieluszka dla maluszka w plenerze [ZDJĘCIA]   Tyle pieluszek zebrano w studiu plenerowym Radia eM w Gliwicach Patrycja Kozieł /Radio eM

 

« 1 »
Studio plenerowe Radia eM w Gliwicach i eMkowa pieluszka dla maluszka

RADIO eM DODANE 27.02.2018 AKTUALIZACJA 28.02.2018

Studio plenerowe Radia eM w Gliwicach i eMkowa pieluszka dla maluszka