Nowy numer 41/2019 Archiwum

Z buta po Miłosierdzie

Ta pielgrzymka zrodziła się jako przygotowanie duchowe do Światowych Dni Młodzieży, ale nie jest zarezerwowana dla młodych. Wręcz przeciwnie.

Śląska Piesza Pielgrzymka „Z buta po Miłosierdzie” wyruszy po raz trzeci z Bytomia-Miechowic do Krakowa-Łagiewnik 28 kwietnia. Jeśli ktoś chce wziąć w niej udział, powinien jak najszybciej się zgłosić. Jest to ważne ze względów organizacyjnych, bo grupa nie może liczyć więcej niż 150 osób. Na miejsce, czyli do sanktuarium Bożego Miłosierdzia, pielgrzymi dojdą 1 maja. Pielgrzymka, mimo że zrodziła się jako przygotowanie do ŚDM, od początku ma otwartą formę, bo okazało się, że chcieli w niej uczestniczyć także dorośli i całe rodziny. – Chcielibyśmy, żeby w przyszłości z różnych miejsc diecezji i w ogóle Śląska wyruszały grupy, które w weekend majowy przyszłyby do sanktuarium Bożego Miłosierdzia i tam uczestniczyły w Eucharystii – mówi ks. Marcin Paś, diecezjalny duszpasterz młodzieży. W drodze rozważane są kolejne uczynki miłosierdzia.

Dostępne jest 37% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL