Nowy numer 41/2019 Archiwum

Piszecie kolejny rozdział

– Wdzięczności, którą chciałbym wyrazić, nie sposób wypowiedzieć słowami – powiedział bp Andrzej Iwanecki podczas modlitwy w parafii, której do niedawna był proboszczem.

W kościele św. Franciszka w Zabrzu 25 lutego bp Andrzej Iwanecki przewodniczył swojej biskupiej Mszy św. prymicyjnej. Modlitwa była dziękczynieniem za nominację na biskupa pomocniczego diecezji gliwickiej i za jego prawie 23-letnią posługę proboszcza, a wcześniej wikarego tej parafii. Obecny był również bp Jan Kopiec, dla którego – jak wspominał w homilii – parafia ta też jest szczególną wspólnotą, pierwszą parafią, do której został posłany zaraz po przyjęciu święceń kapłańskich. – Eucharystia jest dziękczynieniem, więc chcę dziękować za wszelkie doznane dobrodziejstwa z ręki Boga przez ludzi w minionym czasie służby w tej parafii – powiedział na rozpoczęcie bp Iwanecki.

Dostępne jest 22% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL