Nowy numer 41/2019 Archiwum

Studio plenerowe Radia eM

We wtorek program Radia eM będzie emitowany na żywo z Gliwic, a w następne tygodnie z kolejnych miast regionu. Odwiedzając studio, można pomóc dzieciom.

Studio plenerowe Radia eM 27 lutego będzie gościć w Centrum Handlowym Forum w Gliwicach. Dziennikarze rozgłośni zapraszają do odwiedzin w godzinach od 10.00 do 13.00 i włączenia się w organizowaną akcję dobroczynną.

- Jest to akcja zachęcająca do pomocy drugiemu człowiekowi w Wielkim Poście - wyjaśnia ks. Rafał Skitek, szef rozgłośni. Towarzyszy jej Fundacja Małych Stópek i zbiórka pieluch dla dzieci samotnych matek, z ubogich rodzin oraz dzieci ocalonych od aborcji.

Każdy, kto przyniesie do studia w CH Forum jednorazowe pieluchy, zostanie obdarowany specjalnym bochenkiem chleba, sponsorowanym przez Izbę Rzemieślniczą oraz Małej i Średniej Przedsiębiorczości w Katowicach, oraz innymi upominkami.

W kolejne wtorki studio plenerowe odwiedzi Rudę Śląską (6 marca), Chorzów (13 marca) i Zabrze (20 marca). Finał akcji odbędzie się w Niedzielę Palmową przed katowicką katedrą.

Do zakończenia akcji, czyli do 25 marca, jednorazowe pieluchy można przynosić także do siedziby Radia eM w Katowicach przy ul. Wita Stwosza 11.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL