Nowy numer 41/2019 Archiwum

Chiny - szansa czy zagrożenie

Spotkanie z projekcją filmów i dyskusją w Gliwicach.

W Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w sobotę, 24 lutego o 17.00 odbędzie się spotkanie „Chiny - szansa czy zagrożenie”. A na nim projekcja dwóch filmów dokumentalnych. Najpierw „W imieniu Konfucjusza” w reżyserii Doris Liu o funkcjonowaniu Instytutów Konfucjusza. A następnie o 18.30 film pt. „Nie do uwierzenia” w reżyserii Ken Stone o przymusowym pobieraniu organów w Chinach.

Po filmach przedstawione zostanie jeszcze nagranie komentarza dziennikarki Hanny Shen, krytycznie wypowiadającej się o łamaniu praw człowieka przez chińskie władze komunistyczne. A następnie będzie czas na dyskusję. Więcej informacji o filmach na: www.inicjatywamissio.pl. Wstęp jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL