Nowy numer 41/2019 Archiwum

To nie konkurencja

– Wspólnoty różnią się od siebie, co jest cenne, bo poszerzają się nasze horyzonty patrzenia na Kościół – mówił bp Andrzej Iwanecki na spotkaniu z ich delegacjami.

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży, Odnowa w Duchu Świętym, Młodzi na Progu, Bractwo Najświętszego Sakramentu, Szkoła Nowej Ewangelizacji, Inicjatywa Missio, Wspólnota Przymierza Rodzin Mamre, Towarzystwo Pomocy im. św. Brata Alberta, Ruch Światło–Życie, Domowy Kościół, Ruch Focolari... To tylko niektóre z kilkunastu wspólnot, których przedstawiciele zebrali się 15 lutego w gliwickiej kurii na radzie ruchów i stowarzyszeń działających na obszarze diecezji. W spotkaniu uczestniczył także bp Andrzej Iwanecki, który w swojej posłudze ruchom i stowarzyszeniom poświęca szczególną uwagę. Wspomniał, że od swoich święceń miał już okazję zapoznać się z kilkoma wspólnotami.

Dostępne jest 16% treści. Chcesz więcej? Wykup dostępu do całego artykułu. Cena 1,23.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL