Nowy numer 42/2019 Archiwum

Ostatnie tygodnie na zgłoszenia

Jeszcze do końca stycznia można przysyłać zgłoszenia kandydatów do plebiscytu na bohatera katechezy.

W tym roku można zgłaszać nauczycieli religii wszystkich rodzajów szkół, również podstawowych, oraz - jak w ubiegłym roku - ostatnich klas gimnazjum i różnych rodzajów szkół średnich z diecezji gliwickiej. To druga edycja plebiscytu „Bohater Katechezy”, organizowanego przez gliwicki oddział Katolickiego Stowarzyszenia „Civitas Christiana”.

Zgłoszenia (z nazwą szkoły i uzasadnieniem, dlaczego katecheta zasługuje na tytuł) należy przesyłać do 29 stycznia na adres: Katolickie Stowarzyszenie „Civitas Christiana”, ul. 3 Maja 26, 40-096 Katowice lub e-mail: katowice@civitaschristiana.pl.

Po zakwalifikowaniu kandydatów przez kapitułę plebiscytu do kolejnego etapu od 13 marca do 30 kwietnia będzie trwało głosowanie na Facebooku - Bohater Katechezy Diecezji Gliwickiej.

Laureat plebiscytu otrzyma tytuł „Bohatera Katechezy 2018”, statuetkę i nagrodę rzeczową. Regulamin dostępny jest na www.opolski.civitaschristiana.pl, w zakładce „Bohater Katechezy”.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL