Nowy numer 42/2019 Archiwum

Góra modlitwy

Modlitwa ekumeniczna w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II w Gliwicach będzie trwała od rana do wieczora.

Cały dzień wypełniony modlitwą, którą poprowadzą zespoły muzyczne katolickich i protestanckich wspólnot zakończony uwielbieniem Jezusa Chrystusa. To spotkanie, nazwane Górą Modlitwy, w ramach Tygodnia Modlitw o Jedność Chrześcijan, odbędzie się 20 stycznia w Centrum Edukacyjnym im. Jana Pawła II.

Ważną jego częścią będzie ekumeniczna modlitwa za Gliwice poprowadzona przez liderów wspólnot katolickich i protestanckich: ks. Artura Sepioło, dyrektora Sekcji ds. Nowej Ewangelizacji gliwickiej kurii, ks. Andrzeja Wójcika, proboszcza parafii ewangelicko-augsburskiej w Gliwicach, ks. Krzysztofa Kłuska, pastora parafii ewangelicko-metodystycznej w Gliwicach, i Alfreda Richtera, pastora Kościoła zielonoświątkowego w Gliwicach.

Spotkanie rozpoczyna się o 10.00. Całość zakończy wspólne uwielbienie kolędami zaaranżowanymi na 25-osobowy chór.

Program całodziennej modlitwy ekumenicznej:

  • 10.00–17.00 – Góra Modlitwy
  • 17.00–18.00 – ekumeniczna modlitwa za Gliwice
  • 18.30–20.00 – uwielbienie kolędami
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL