Nowy numer 42/2019 Archiwum

Świętowanie z Harnasiami

Studenckie Koło Przewodników Górskich „Harnasie” działa już 50 lat. Zaprasza z tej okazji na jubileuszowe spotkanie.

Specjalne spotkanie odbędzie się 16 stycznia w Centrum Kultury Studenckiej „Mrowisko” w Gliwicach. „Harnasie” to stowarzyszenie zrzeszające głównie studentów Politechniki Śląskiej. W roku 2017 obchodziło 50-lecie swojej działalności. „Kto wie, ile w tym czasie przemierzyliśmy kilometrów górskich ścieżek, ile zdobyliśmy szczytów, ile razy przekraczaliśmy górski strumień lub ile razy zaglądaliśmy w głąb jaskini…” – wspominają na swojej stronie internetowej.

Spotkanie jubileuszowe również będzie okazją do wspomnień, powrotów do historii minionych dziesięcioleci. W programie jest też m.in. występ muzyczny Marka Andrzejewskiego. Wydarzenie rozpoczyna się o godzinie 17.00, szczegółowe informacje można znaleźć na: www.skpg.gliwice.pl.

Bezpłatne wejściówki na spotkanie dostępne są w kasie CKS Mrowisko w Gliwicach (ul. Pszczyńska 85) oraz w sklepie turystycznym Tuttu w Katowicach (ul. Kościuszki 8).

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL