Nowy numer 41/2019 Archiwum

Kolędowanie u jezuitów

W sanktuarium Matki Boskiej Kochawińskiej w Gliwicach w kolejne niedziele stycznia można pokolędować w dobrym towarzystwie.

– Nasza wspólnota jest rozśpiewana, ale trochę mniej śpiewamy w domach i to jest dobra okazja, żeby przyjść i te kilkadziesiąt minut pokoncertować razem. Nie będzie żadnych wielkich zespołów, w tym roku nastawiamy się na wspólne kolędowanie – zaprasza o. Robert Więcek SJ, proboszcz parafii. – Stąd „Rodzinne kolędowanie”, które w czasie naszego popołudniowego spotkania prowadzić będą dwie rodziny. Gościć będziemy też zespół, który od kilku lat przyjeżdża z Nowego Sącza. Wszystko to ma nam pomóc, żebyśmy wiedzieli, że to jest coś ważnego, że razem się modlimy i spotykamy z Panem Jezusem.

Bożonarodzeniowe kolędowanie w kościele MB Kochawińskiej w Gliwicach (na osiedlu Kopernik)

  • 7 stycznia – na sumie o 12.30 zaśpiewa parafialny Chór CREDO, o 15.30 odbędą się jasełka dzieci i młodzieży z Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 8
  • 14 stycznia o 17.00 – „Rodzinne kolędowanie”
  • 21 stycznia – w parafii gościć będzie zespół „Chwalcy Pana” z Sądecczyzny. Animacja Mszy o 9.30, 11.00 i 18.00, po wieczornej Mszy koncert
  • 28 stycznia o 17.00 – „Rodzinne kolędowanie”.
« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL