Nowy numer 41/2019 Archiwum

„Oto ja!” i czas na zgłoszenia

Ruszyły zapisy na ŚDM 2019 i program formacyjny. Trwa comiesięczna modlitwa i projekt Bilet dla Brata.

Można zgłaszać swój udział udziału w ŚDM w Panamie. Zapisy do końca lutego prowadzi Centrum Światowych Dni Młodzieży Diecezji Gliwickiej. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na: sdm.ddmgliwice.pl.

Od grudnia ruszył też nowy projekt duszpasterski skierowany do młodzieży pod hasłem „Oto ja!”, który potrwa do czerwca 2019 r. Tematy pierwszych siedmiu miesięcy będą poświęcone darom Ducha Świętego i przedstawieniu ich w tajemnicach życia Maryi. Kolejne trzy miesiące będą związane z pytaniami synodalnymi. Następne dwa z hasłem ŚDM 2019 w Panamie, a ostatnich pięć miesięcy to rozważanie, jak Duch Święty kieruje Kościołem i tymi, których czyni apostołami.

Jest też projekt Bilet dla Brata 2.0, który tym razem jest wsparciem dla pielgrzymów z Polski i ich udziału w spotkaniu w Panamie. Poza tym każdy 22. dzień miesiąca jest dniem modlitwy za Światowe Dni Młodzieży. Wszystkie potrzebne informacje można znaleźć na: www.kierunekpanama.pl i www.sdm.ddmgliwice.pl.

 

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL