Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zakończenie Roku ks. dr. Johannesa Chrząszcza

W Pyskowicach odbędzie się spotkanie połączone z promocją albumu. Wszyscy uczestnicy otrzymają niespodziankę.

Spotkanie podsumowujące rok odbędzie się 12 grudnia o 16.00 w ratuszu na rynku.

Życie i działalność ks. dr. Chrząszcza przedstawią Maciej Mazur i Błażej Kupski. Ksiądz Chrząszcz był wieloletnim proboszczem parafii św. Mikołaja w Pyskowicach, jednym z założycieli Muzeum Górnośląskiego w Gliwicach, społecznikiem i znakomitym historykiem śląskim. W 2017 r. przypada 160. rocznica jego urodzin.

Podczas spotkania w ratuszu Maciej Mazur zaprezentuje także album „Ksiądz dr Johannes Chrząszcz – życie, działalność i twórczość wieloletniego proboszcza parafii św. Mikołaja w Pyskowicach”. A wszyscy uczestnicy otrzymają prezent-niespodziankę związany z osobą ks. Chrząszcza. Wstęp na spotkanie jest wolny.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL