Nowy numer 42/2019 Archiwum

Kilka godzin zatrzymania

Adwentowe dni skupienia z ciekawymi gośćmi, oddzielne dla mężczyzn i kobiet, proponuje jezuickie Centrum "Theotokos" w Gliwicach.

Już 2 grudnia odbędzie się adwentowy dzień skupienia dla mężczyzn pt. „O 'kodach' kobiety i ojcostwa”, podczas którego konferencje wygłosi Piotr Wołochowicz, doktor teologii. Wraz z żoną Mariolą napisał kilkanaście książek dla małżonków, rodziców i młodzieży, m.in. „Seks po chrześcijańsku”, „Jak wygrać małżeństwo”?

Dwa tygodnie później, 16 grudnia, odbędzie się dzień skupienia dla kobiet, którego gośćmi będą Magdalena Wołochowicz, od wielu lat działająca w Fundacji Misja Służby Rodzinie, prowadzonej przez jej rodziców, autorka książek i blogów, oraz Marta Witecka, też działająca w tej fundacji, matka sześciorga dzieci.

Magdalena Wołochowicz wygłosi konferencję pt. "Życie w pełni z perspektywy singielki - w poszukiwaniu nadziei, cierpliwości i radości", a Marta Witecka – pt. "Matki, żony i kochanki".

Dni skupienia rozpoczynają się Mszą św. o 9.00, kończą ok. 15.00.

Więcej: theotokos.org.pl.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL