Nowy numer 42/2019 Archiwum

Zaproszenie nie tylko dla Kresowian

W Zabrzu odbędą się uroczystości przypominające o 99. rocznicy Obrony Lwowa.

W sobotę 25 listopada o 14.00 w kościele św. Anny (ul. 3 Maja 18) zostanie odprawiona Msza św. w intencji obrońców Lwowa i poległych mieszkańców tego miasta w 1918 roku, a także za żyjących i zmarłych lwowian oraz Kresowian z Zabrza. Po modlitwie o 15.00 uczestnicy uroczystości złożą kwiaty i zapalą znicze pod krzyżem i obeliskiem z ziemią z Cmentarza Orląt Lwowskich, który znajduje się przy kościele św. Anny.

Natomiast w niedzielę 26 listopada o 15.00 w sali Miejskiego Ośrodka Kultury (ul. 3 Maja 91a) wystąpi chór ,,Echom Kresów" z Kędzierzyna Koźla z programem muzycznym poświęconym Lwowowi i Kresom Południowo-Wschodnim.

Na uroczystości związane z 99. rocznicą Obrony Lwowa zaprasza zabrzański oddział Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów Południowo-Wschodnich.

« 1 »
oceń artykuł Pobieranie..

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zamieszczone przez internautów komentarze są prywatnymi opiniami ich autorów i nie odzwierciedlają poglądów redakcji

Polecane filmy

Zapisane na później

Pobieranie listy

Reklama

Sponsorowane

Https://Www.AUTOdoc.PL