Nowy numer 38/2018 Archiwum

Ostatni tydzień na zgłoszenia

To największy festiwal kolędowy w kraju. Rejonowe eliminacje do niego odbędą się w Tarnowskich Górach.

Trwają zgłoszenia do XXIV Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika w Będzinie. To największy przegląd w kraju, co roku w przesłuchaniach uczestniczy ponad 20 tysięcy osób.

Eliminacje odbywają się w całej Polski oraz na Ukrainie i Białorusi. Jest to festiwal dla amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia), którzy ukończyli 6 lat - solistów, zespołów, występujących z instrumentami lub podkładem z płyty.

Na terenie diecezji gliwickiej eliminacje odbędą się 15 grudnia w Powiatowym Młodzieżowym Domu Kultury im. H. Jordana w Tarnowskich Górach (ul. Gliwicka 36). Zgłoszenia przyjmowane są do 27 listopada na www.mfkip.pl.

Zwycięzcy z poszczególnych rejonów wezmą udział w przesłuchaniach finałowych, które odbędą się od 11 do 13 stycznia 2018 r. w Będzinie, a następnego 14 stycznia najlepsi wystąpią w koncercie galowym. Całość będzie transmitowana na żywo w internecie.

« 1 »
oceń artykuł

Zobacz także

Komentowanie dostępne jest tylko dla .

Ze względów bezpieczeństwa, kiedy korzystasz z możliwości napisania komentarza lub dodania intencji, w logach systemowych zapisuje się Twoje IP. Mają do niego dostęp wyłącznie uprawnieni administratorzy systemu. Administratorem Twoich danych jest Instytut Gość Media, z siedzibą w Katowicach 40-042, ul. Wita Stwosza 11. Szanujemy Twoje dane i chronimy je. Szczegółowe informacje na ten temat oraz i prawa, jakie Ci przysługują, opisaliśmy w Polityce prywatności.

Zapisane na później

Pobieranie listy

Rekalma